Zlot Młodzieży na Jaworzynie Krynickiej 16 maja 2015 r.

 IMG_4659

 Lista  uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego biorących udział w 51 Zlocie Młodzieży

na Jaworzynę Krynicką 16 maja 2015 r.

Szkoła Podstawowa

  1. Gomułka Igor
  2. Gałka Rafał     legitymacja    PTTK
  3. Skalniak Magdalena
  4. Długosz Krystian
  5. Podobińska Natalia
  6. Domagała Wiktoria
  7. Bołoz Łukasz        legitymacja    PTTK
  8. Bołoz Kacper        legitymacja    PTTK
  9. Skwarczowska Anna
  10. Sekuła Wiktoria
  11. Tokarz Roksana
  12. Owcarz Kamil
  13. Jarzębak Oskar
  14. Lisowska Wiktoria
  15. Tomasiak Karolina
  16. Bołoz Wiktoria       legitymacja    PTTK
  17. Zbącka Wiktoria     legitymacja    PTTK   odznaka popularna
  18. Podgórni Natalia    legitymacja    PTTK    odznaka popularna
  19. Wąchała Barbara
  20. Tomasiak Olga
  21. Cechini  Michał
  22. Cisoń Gabriela       legitymacja    PTTK    odznaka popularna
  23. Zieliński Jakub       legitymacja    PTTK
  24. Gabryś Aleksandra       legitymacja    PTTK  odznaka popularna
  25. Adamik Joanna
  26. Szymczyk Claudia
  27. Skwarczowska Karolina

Szkoła Podstawowa

I   drużyna                                                                                                                          

Bołoz Wiktoria    legitymacja    PTTK

Podgórni Natalia   legitymacja    PTTK   odznaka popularna

Zbącka Wiktoria   legitymacja    PTTK   odznaka popularna

II  drużyna

Gabryś Aleksandra       legitymacja    PTTK  odznaka popularna

Tomasiak Olga

Wąchała Barbara

Zespół Szkolno-Przedszkolny Złockie  gimnazjum

  1. Wyrostek Joanna
  2. Broniszewska Angelika     legitymacja    PTTK  odznaka popularna
  3. Staroń Kamil
  4. Miechurski  Dariusz     legitymacja    PTTK
  5. Lubiak Jarosław            legitymacja    PTTK   odznaka popularna
  6. Sztuczka Jakub
  7. Majewski Michał
  8. Kluska Kordian
  9. Bołoz Angelika            legitymacja    PTTK   odznaka popularna
  10. Żygłowicz Magdalena       legitymacja    PTTK    odznaka mała brązowa
  11. Wąchała Patrycja
  12. Rams  Klaudia
  13. Kluska Zuzanna          legitymacja    PTTK
  14. Czerwińska Izabela    legitymacja    PTTK     odznaka mała brązowa
  15. Długosz Weronika     legitymacja    PTTK
  16. Lisowski  Adrian        legitymacja    PTTK        odznaka mała brązowa
  17. Gałka Eliza                 legitymacja    PTTK         odznaka mała brązowa
  18. Kisełyczka Artur       legitymacja    PTTK        odznaka mała brązowa

Gimnazjum

I  drużyna                                                                                           

Rams Klaudia

Wąchała Patrycja

Żygłowicz Magdalena  legitymacja    PTTK    odznaka mała brązowa

II drużyna

Broniszewska Angelika   legitymacja    PTTK  odznaka popularna

Wyrostek  Joanna

Gałka Eliza               legitymacja    PTTK    odznaka mała brązowa

 

6 opiekunów

Lista  uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego biorących udział w 51 Zlocie Młodzieży

na Jaworzynę Krynicką 16 maja 2015 r.

 

Szkoła Podstawowa

  1. Gomułka Igor
  2. Gałka Rafał
  3. Skalniak Magdalena
  4. Długosz Krystian
  5. Podobińska Natalia
  6. Domagała Wiktoria
  7. Bołoz Łukasz
  8. Bołoz Kacper
  9. Skwarczowska Anna
  10. Sekuła Wiktoria
  11. Tokarz Roksana
  12. Owcarz Kamil
  13. Jarzębak Oskar
  14. Lisowska Wiktoria
  15. Tomasiak Karolina
  16. Bołoz Wiktoria
  17. Zbącka Wiktoria
  18. Podgórni Natalia
  19. Wąchała Barbara
  20. Tomasiak Olga
  21. Cechini  Michał
  22. Cisoń Gabriela
  23. Zieliński Jakub
  24. Gabryś Aleksandra
  25. Adamik Joanna
  26. Szymczyk Claudia

27.Skwarczowska Karolina

28.Wyrostek Joanna

29.Broniszewska Angelika

30.Staroń Kamil

31.Miechurski  Dariusz

32.Lubiak Jarosław

33.Sztuczka Jakub

34.Majewski Michał

35.Kluska Kordian

36.Bołoz Angelika

37.Żygłowicz Magdalena

38.Wąchała Patrycja

39.Rams  Klaudia

40.Kluska Zuzanna

41Czerwińska Izabela

42.Długosz Weronika

43.Lisowski  Adrian

44.Gałka Eliza

45.Kisełyczka Artur

 

 

Zostaw odpowiedź